WEBER® PULSE 1000 STAND 5-ročná záruka

WEBER® PULSE 1000 STAND 5-ročná záruka

Ihneď k odberu U nás naživo

Elektrický gril Weber Pulse 1000 Stand, obsahuje praktický stolček a háčiky na vešanie grilovacieho náradia. Navyše stolček obsahuje praktickú odkladaciu plochu, na odkladanie grilovacích pomôcok. Elektrický gril Weber Pulse 1000 Stand je vhodný na balkón, alebo záhradu.

721,65 € s DPH

849 € s DPH Zľava 127,35 €

EAN: 77924060502

Dostupnosť: Skladom

Weber PULSE 1000 WITH STAND

  • elektrický gril Weber Pulse 1000 Stand, ktorý prichádza na trh s elektrickými grilmi s niekoľkými pozoruhodnými novinkami, ktoré ho radia medzi grilovaciu elitu. Skvele sa uplatní ako balkónový gril, ale možno ho použiť aj na veľkej terase, alebo aj v interiérovej kuchyni. Weber Pulse 1000 Stand sa skladá z grilu a pevného pojazdného stojanu. Vďaka nemu je mobilný a má optimálnu pracovnú výšku. Gril je vybavený dvoma vykurovacími špirálami s výkonom 1 800 W a grilovacím roštom s veľkosťou 41 x 31 centimetrov. Rošt dobre a rovnomerne rozvádza teplo po celej svojej ploche a pri správnom rozpálení urobí na steaku krásny odtlačok mriežky. Veľkou novinkou je napríklad prehľadný ovládací panel s LED displejom, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu vnútri grilu.
  • Panel je tiež vybavený indikátorom predhrievania, ktorý vás vždy upozorní, keď je gril rozpálený na vami požadovaný stupeň. Indikátor je umiestnený dva centimetre pod grilovacím roštom. K elektrickému grilu Weber Pulse 1000 Stand možno tiež pripojiť modernú termosondu iGrill 3, ktorá predstavuje takú malú revolúciu vo svojom odbore. Termosonda iGrill 3 má štyri redukcie na meracie snímače a pomocou bluetooth sa dá prepojiť s inteligentnými telefónmi. Pri grilovaní potom môžete využívať najrôznejšie aplikácie uľahčujúce grilovanie alebo sa s výsledkami svojej práce môžete podeliť s priateľmi na sociálnych sieťach. S novým elektrickým grilom Weber Pulse 1000 Stand sa nemusíte báť ani údržby grilu. Čistenie grilov uľahčuje možnosť rozobrať vnútornú časť grilu na jednotlivé diely, vybrať ich von a nechať ich umyť v klasickej umývačke riadu. Pod grilovacou vaňou je tiež umiestnená záchytná miska na vypečený tuk a grilovacie šťavy.

 

ZÁKLADNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozmery grilovacieho roštu 41 x 31 cm

Hmotnosť 28,1 kg

Farba čierna

Kompatibilné s iGrill Ano

Výkon grilu 1 800 Wattov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info